Styrelsen 2021

Kontakt sker helst över mejl, men vid mer brådskande ärenden går det bra att ringa styrelsemedlemmar.

Kristin Lundquist, ordförande
Mobil: 0708-44 20 77
E-post: kristin.lundquist@hotmail.com

Stefan Anderson, vice ordförande
Tel hem: 035-22 13 39
E-post: stefan.a.bird@gmail.com

Bo Hansson, kassör
Tel hem: 035-12 15 08
E-post: bo.t.hansson@netatonce.net

Erica Elmgren, sekreterare
Mobil: 0737-36 10 87
E-post: ericaelmgren@hotmail.com

Ingalill Forsberg
Epost: ingalill.birgitta.forsberg@gmail.com

Henrik Ryttergard
E-post: gus_1206@msn.com

Isak Domeij Hilliges
E-post: Isakhilliges@msn.com

Isabelle Clarén
E-post: isabelle_c@hotmail.com

Maria Stjärnljus
E-post: maria3177@hotmail.com

Lizi Alcocer
E-post: lizi.alcocer@gmail.com

Jennifer Bernhardsson
E-post: jennizen@hotmail.se

Tekla Tingström
E-post: teklaisis96@gmail.com

Helena Björklund
E-post: helbjo74@outlook.com


REVISORER
Barbro Toftgård
Alexandra Malmström

REVISORSUPPLEANTER
Britt Floderus
Per Bergstrand

VALBEREDNING
Anders Olovsson, sammankallande
Ellinor Waldemarson
Moa Pettersson